Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola

    Idegen nyelvi mérés

   május 16.
  

 

Intézményvezetők

Kazi Mária intézményvezető
Murányi Gabriella
intézményvezető-helyettes
Szűcs Katalin intézményvezető-helyettes

Név Szakképzettség Fogadó óra
Andrucsák Viktória Judit
tanító (főiskola) péntek 13:00-13:45
Baksáné Farkas Zsuzsanna földrajz szakos tanár, könyvtáros (főiskola) kedd 9:00-9:45
Bali-Király Katalin
tanító (főiskola) péntek 10:00-10:45
Baranyi József
tanító (főiskola) kedd 12:00-12:45
Bertháné Pintér Mónika angol nyelvtanár (egyetem) hétfő 9:00-9:45
Bernuláné Horváth Ágnes fizika szakos tanár, környezettan-tanár (egyetem) (tartósan távol)
Bodó Kitti
olasz nyelvtanár (egyetem) hétfő 12:00-12.45
Dobó Szabina
tanító (főiskola) csütörtök 10:00-10.45
Farkas Zsuzsa informatika szakos tanár, matematika szakos tanár (főiskola) szerda 9:00-9:45
Gondiné Dobó Anna tanító (főiskola), magyar nyelv és irodalom szakos tanár (főiskola), gyógypedagógus (egyetem) hétfő 11:00-11:45
Gyarmati Zoltánné tanító (főiskola) péntek 9:00-9:45
Gyurákovicsné Szőke Mária tanító, német szakos nyelvtanár (főiskola) csütörtök 13:00-13:45
Hargitai Ferenc matematika szakos tanár, technika szakos tanár (főiskola) csütörtök 13:00-13.45
Illésné Babai Gizella magyar nyelv és irodalom szakos tanár, ének szakos tanár (főiskola) hétfő 13:00-13-45
Kazi Mária matematika szakos tanár(főiskola), fizika szakos tanár(főiskola), informatikatanár(egyetem) hétfő 9:00-9:45
Kocsis-Savanya Imréné tanító (főiskola), informatikus könyvtáros (egyetem) (tartósan távol)
Koisné Kőrösi Rozália földrajz szakos tanár (főiskola) rajz szakos tanár (főiskola) vizuális-és környezetkultúra-tanár (egyetem) szerda 9:00-9:45
Koósné Szikora Beatrix gyógypedagógus (főiskola) csütörtök 9:00-9:45
Kovácsné Fodor Katalin tanító (főiskola) szerda 13:00-13.45
Kristó Judit technika szakos tanár (főiskola), biológia szakos tanár (egyetem) szerda 13:00-13.45
Krisztin-Sáricz Nóra
tanító (főiskola) szerda 9:00-9:45
Lőrincné Márki Aranka angol nyelv és irodalom szakos tanár (egyetem) hétfő 9:00-9:45
Madarászné Weinrauch Ivett magyar nyelv és irodalom szakos bölcsész és tanár (egyetem), olasz nyelv szakos tanár (főiskola) hétfő 9:00-9:45
Makra Emőke angol szakos nyelvtanár (főiskola) hétfő 8:00-8:45
Makráné Ábrahám Furus Gizella matematika szakos tanár, kémia szakos tanár (főiskola) kedd 8:00-8:45
Malmosné Borsi Edit Piroska
tanító (főiskola) hétfő 10:00-10.45
Martyin László matematika szakos tanár (főiskola) szerda 9:00-9:45
Martyin Lászlóné matematika szakos tanár (főiskola), kémia szakos tanár (főiskola), testnevelés szakos tanár (egyetem) szerda 18:00-19:00
Masáné Godó Judit tanító (főiskola) csütörtök 8:00-8:45
Mester Gyuláné tanító (főiskola) kedd 10:00-10.45
Murányi Gabriella biológia szakos tanár, technika szakos tanár (főiskola) szerda 10:00-10.45
Németh Mónika tanító, gyógypedagógus (főiskola) szerda 10:00-10.45
Nemoda Judit német szakos nyelvtanár, történelem szakos tanár (főiskola) szerda 13:00-13.45
Révész Gábor Tamás
tanító (főiskola) péntek 10:00-10.45
Szaniszlóné Hargitai Eszter angol szakos tanár (főiskola) kedd 9:00-9:45
Szécsi Edina Emese történelem szakos tanár, német szakos nyelvtanár (egyetem) csütörtök 10:00-10.45
Szécsiné Szécsi Katalin magyar nyelv és irodalom szakos tanár, könyvtáros (főiskola) hétfő 9:00-9:45
Szerencsiné Csamangó Jusztina matematika szakos tanár (főiskola) testnevelő tanár (egyetem) csütörtök 11:00-11:45
Sztankó Csilla
fizika szakos tanár (főiskola) (óraadó)
 
Varga-Ördög Anikó tanító (főiskola) csütörtök 11:00-11:45
Szűcs Katalin matematika szakos tanár, földrajz szakos tanár (főiskola) szerda 11:00-11:45
Varró Mónika tanító (főiskola) szerda 9:00-9:45

 Nevelő-oktató munkát segítő munkatársak

Balogh Zoltán rendszergazda
Farkas Csamangó Dalma pedagógiai asszisztens
Újházi Teodóra iskolatitkár

  Technikai dolgozók

Bogdán István
karbantartó
Gombos Zsuzsanna
takarító
Hajbel Józsefné
portás
Komócsin Lászlóné
takarító
Kovács Orsolya Csilla
takarító
Lázár Istvánné
takarító
Mihaleczki Jánosné
takarító
Széll Imréné
portás