2020

A körzeti mezei futó diákolimpián kb. 250 versenyző mérte össze állóképességét, felkészültségét.

Iskolánkat is a legjobb futóink képviselték. Kiemelkedő eredményt értek el egyéniben Pál Klára és Apró Vivien, akik megnyerték a korcsoportos versenyüket. 4 csapatunk is a legjobbnak bizonyult.

A győztes egyéni versenyzők és csapatok tovább jutottak a megyei diákolimpiára.

Eredmények:

1. kcs. lány: 1. Pál Klára, 3. Sánta Szabina

Csapatban: 1. (Pál Klára, Sánta Szabina, Katona Kitti, Pozsgai Noémi, Dózsa Nikolett )

1. kcs.fiú csapatban 3. ( Szécsi András, Papp Róbert, Horváth Dominik, Vlasics Ákos, Farka István, Diószegi Álmos)
  2. kcs. lány csapat: 3. (Varga Viktória, Kovács Hédi, Szekeres Eszter, Bertha Boglárka, Hajdú Nikolett)
  3. kcs. fiú 3. Papp Áron

Csapatban: 1. (Papp Áron, Makra Krisztián, Apró Máté, Molnár Milán, Hebők Bence)

1. kcs. lány: 2. Zagyva Rebeka

Csapatban: 1. (Zagyva Rebeka, Márki Noémi, Rózsa Adrienn, Juhász Liliána, Hajdú Mónika)

1. kcs. fiú: 3. GárgyánDániel

Csapatban: 2. ( Gárgyán Dániel, Ilia Ádám, Szalai Ronald, Börcsök Balló, Masa Martin)

1. kcs. lány: 1. Apró Vivien, 2. Nagy Alexandra