vakacio

Hatan tovább jutottak az országos mezei  futó diákolimpiára!
A közelmúltban Szegeden rendezték a megyei mezei futó diákolimpiát. Most először indulhattak itt a II. korcsoportos versenyzők, így a fiú csapatunk bronz éremmel debütált. Csapattagok voltak:  Apró Máté, Hebők Bence, Molnár Milán, Pál Attila, Papp Áron, Tajthy Lénárd.
A III. korcsoportos lányok  is bronz érmet szerezetek csapatban. Csapattagok: Zagyva Rebeka, Jójárt Brigitta, Talmácsi Bori, Márki Noémi, Rózsa Adrienn.  Zagyva Rebeka egyéniben fantasztikus hajrájával 2. helyezett lett, így ismét indulhat az országos döntőn.
A IV. korcsoportos lányok óriási sikere, hogy 2. helyezésükkel bejutottak az országos döntőbe. Csapattagok: Apró Vivien,  Császár Noémi, Nagy Alexandra, Gubicz Kata, Puskás Dóra.
Apró Vivien egyéniben kiváló 4. helyezésével egyéniben is kivívta a jogot az országos döntőre.
Sok sikert az április 14-i országos bajnokságon, amit Gödöllőn rendeznek.

Írta: Szerencsiné Csamangó Jusztina

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png