AUTÓMENTES NAP

szeptember 22.

Tisztában vagy Földünk terhelhetőségével? Te is szeretnél tenni valamit a fenntarthatóságért? Gyere, légy a szakkör tagja, felügyeld, ellenőrizd, rögzítsd velünk, hogyan gyűjtik iskolatársaid az újrahasznosítható hulladékot. Légy Te is a CSAPAT tagja  Szerdán reggelente 7.20 és 7. 45 között végezzük ezt a munkát.

Többet szeretnél tudni az élővilágról, a fajok és az élőhelyek valamint az egészség megőrzéséről? Mindezt egy klassz csapatban, jó hangulatú felkészülés során,tanulmányi versenyen kamatoztatva a befektetett munkád? Itt a helyed

Ha még ezek után is van időd és energiád, gyere velünk barangolni, hogy jobban megismerd lakóhelyed természeti és kultúrtörténeti értékeit. A barangolásokat minden hónap első keddjének délutánján tartjuk.