karácsonyfa

Nyílt tanítási napok

Kedves Szülők! Kedves Érdeklődők!
Intézményünkben február 28. (szerda) és március 02. (péntek) között nyílt tanítási napokat tartunk. Szeretettel hívjuk és várjuk azokat a szülőket, érdeklődőket, akik szeretnének betekinteni iskolánk életébe, mindennapjaiba.

Nyílt tanítási órák:
  - osztályok szerint: ITT
  - pedagógusok szerint: ITT

ÚJDONSÁG! Szülők részvételével KIP-es órákat tervezünk február 28. 17 órakor (Gyarmati Zoltánné) és március 1. 17 órakor (Szűcs Katalin). Az aktív részvtellel a szülők is átélhetik a KIP-es óra nyújtotta élményeket. Kérjük, hogy részvételi szándékát telefonon a 62/281-059 vagy a portán személyesen február 27. 16 óráig jelezze.

A gyerekek KIP-es órái a tantárgy neve mellett van jelezve.

FONTOS: az alsó tagozatosok 1. órája 7:45-kor, a felső tagozatosok 1. órája 8:00-kor kezdődik.

Minden kedves érdeklődőt szeretettel várunk!