Tanévnyitó ünnepség
     szeptember 3.
8 óra

Diáksiker

Szép eredményt értek el tanulóink a Szegedi Radnóti Miklós Kísérleti Gimnázium által hirdetett tanulmányi versenyeken.

- A Szécsi Szilveszter Biológiaversenyen V. helyezést ért el Kószó Hedvig 8.b osztályos tanulónk, felkészítője Murányi Gabriella.

- A 6. osztályosok Tehetségkutató Matematikaversenyén V. helyezést, egyben dicséretet érdemelt teljesítményével Kószó Balázs 6.a-s tanulónk, felkészítője Hargitai Ferenc.

- A 3 fordulós Angol Tehetségkutató Nyelvi Verseny 150 indulójából a 10. helyezést szerezte meg Hussein Mira Rana 8-os tanuló, felkészítői Makra Emőke és Szaniszlóné Hargitai Eszter.

Tanulóknak és felkészítőiknek gratulálunk!