karácsonyfa

Tisza-vetélkedő

Az SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola által hirdetett Tisza-vetélkedő nagy kihívás elé állított pedagógust és tanítványt egyaránt. A Tisza és a tiszai árvizek volt a fő téma a kétfordulós versenyen, melynek február 23-i döntőjén a „Tisza-gyöngyei” csapatunk IV. díjat nyert. A csapat tagjai voltak: Bálint Regina, Kiss Barnabás, Pintér Bettina, Ruzsics Gréta 4. a-s tanulók, akik tanítójukkal Krisztin-Sáricz Nórával sok-sok felkészülési időt hagytak maguk mögött. A munkát segítette még Bali-Király Katalin és Koisné Kőrösi Rozália. Köszönjük a sok munkát, gratulálunk az eredményhez!