karácsonyfa

Játékos vetélkedő a hulladékról

Az I. városi hulladékos vetélkedőt 2018. február 21-én rendeztük az Aranyszöm Rendezvényházban. A vetélkedőn a város két iskolájának 4-5. osztályos tanulóiból álló vegyes csapatok vettek részt. A játék során a gyerekek ismerkedtek a tudatos vásárlók 12 pontjával, hulladékot válogattak, keresztrejtvényt fejtettek, csalimesét javítottak, ökoactivityztek, hullámpapírból állatkákat készítettek és mindeközben nagyon jól érezték magukat. A tanulás és az élmény mellett jutalom is várt a résztvevőkre. Mindenki ajándékkal a kezében távozott, sőt még az iskoláknak is jutott könyvajándék. Köszönjük a Mórahalom Városi Önkormányzatnak, az Aranyszöm Rendezvényháznak, Veszelka Krisztinának és Szűcs Anikónak, hogy lehetőséget teremtettek és hozzájárultak a jó hangulatú, tanulságos összejövetel lebonyolításához.