okt. 13.  - tanítási nap
      okt. 15.  - tanítás nélküli munkanap

Tanulni egymástól

2018. szeptember 28-án iskolánkba látogatott a sándorfalvi Pallavicini Sándor Általános Iskola tantestülete. A vendégek hozzánk hasonlóan harmadik éve alkalmazzák nevelő-oktató munkájuk során a KIP- módszert. A látogatók kíváncsiak voltak, mi hogyan „csináljuk”. Nyolc pedagógusunk tartott KIP-es órát, a testneveléstől a nyelvtanig, a rajzon át a történelemig, az osztályfőnökitől az irodalomig. Az alsótól a felsőig széles palettából választhattak a kollegák, hogy bepillantást nyerjenek a munkánkba. A hospitálások közös eszmecserével zárultak, visszacsatolva a látottakra, hallottakra.