karácsonyfa

Ajándék az időseknek

Iskolánkban hagyomány, hogy osztályközösségeink a tanév során többször ellátogatnak idősekkel foglalkozó intézményekbe. Idén az első meghívást a Tanyai Idősek Klubjától kaptuk, ahová az 5. évfolyam és az 1. b osztály készült lelkesen. Szerettek volna egy igazán sokszínű ajándékkosarat összeállítani, hogy megörvendeztessék a szépkorúakat.

A visszajelzésekből ítélve sikerült, hiszen a 2018. október 4-én, az „Ajándék a nagymamának” címmel előadott műsor, elnyerte a közönség tetszését. A hallgatóságnak azért tetszett, mert a pedagógus együtt játszott a gyerekekkel, a műsorban felvillant a mai modern daloktól, a mondókáig, Ady Endre Őrizem a szemed című versén át, a gyerekek hangszeres tudása is. A gyerekek is jól érezték magukat, hiszen bemutathatták kedvenc elfoglaltságaikat, ugróköteleztek, táncoltak, zenéltek, beszélgettek.

Köszönjük Gyurákovicsné Szőke Máriának és Madarászné Weinrauch Ivettnek felkészítő munkáját.