Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola

   vakacio         

Határon innen és túl

Határon túli magyar gyerekek vendégeskedtek iskolánkban 2019. szeptember 18-án. A romániai Kökényesdről 26 hetedik-nyolcadikos osztályos tanuló érkezett hozzánk két kísérő pedagógussal. Négy napos dél-alföldi látogatásuk során a mi iskolánkat választották ki, hogy közelebbről megismerjék az anyaországi nevelési-oktatási rendszert. Az iskola rendhagyó bemutatása után nagy örömmel kézműveskedtek, majd tanórákon tapasztalhatták meg, hogy milyen módszerekkel mit tanulnak a magyar gyerekek.
Ezután a mórahalmi Mini Hungary Park makettjeit, majd a Nagy-széksóstó csodálatos világát nézték meg. A találkozás a vendéglátóknak is feltöltődést jelentett.
A tartalmas látogatás után élményekkel, emlékekkel gazdagodva indultak tovább útjukon.

 

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png

Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.  Részletes leírás