Nyílt napok
             március 4-6.
            Órarendek

Közlekedjünk Együtt Vigyázzunk Egymásra

A KEVE órák ebben a tanévben is folytatódnak a közlekedési ismeretek készségszintű elsajátítása céljából. Az 1. és 2. évfolyamon zajló foglalkozásokon a gyalogos közlekedés szabályai, a tömegközlekedés biztonsági követelményei mellett, a látni és látszódni elv illetve a baleset esetén szükséges teendők kapnak hangsúlyt. Az osztályokat tanítókat iskolarendőrünk, dr. Pőcze Tünde címzetes rendőr őrnagy is segíti a szemléletformáló munkában.

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png