Nyílt napok
             március 4-6.
            Órarendek

Karácsonyi ünnepség

Az iskola karácsonyi ünnepére verssel, dallal és táncos koreográfiával készült a 6. évfolyam.
Köszönjük a gyerekeknek a megható előadást, osztályfőnökeiknek Madarászné Weinrauch Ivettnek és Koisné Kőrösi Rozáliának, valamint napközis pedagógusuknak Bodó Kittinek a felkészítést.
Köszönjük a közreműködést Márki Aranka tanárnőnek és Baranyi Józsefnek tanítónknak, valamint Balogh Zoltán rendszergazdának.

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png