Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola

           MÓRA-GÁLA
             március 28. 
             ELMARAD

 

Mezei futás Diákolimpia

Mezei futás Diákolimpia 2020. márc.10. – Ruzsa

A tavasz beköszöntével ismét Ruzsára utazott a körzet sok-sok diákja, hogy részt vegyen a 2019/2020-as tanév Körzeti Mezei Futás Diákolimpián.
Több, mint 150 általános iskolás gyűlt össze a ruzsai vásártéren, hogy megküzdjenek az érmekért, továbbjutást jelentő helyezésekért.
A mórahalmi diákok kiválóan szerepeltek, minden korcsoportban a dobogón álltak, 28 versenyzőnk továbbjutott a megyei döntőbe.
Eredményeink:
I.kcs fiúk: egyén : 2. Gárgyán Soma
                            3. Szécsi János
               csapat  1. Gárgyán Soma - Szécsi János - Brkic Damján - Gercsó Áron - Balogh Bence
                            4. Toki Timon - Bíró Milán - Hajdú Levente - Berki Edvárd - Szabó Nándor - Kulcsár Áron
I.kcs lány: egyéni  1. Szablár Boróka
                 csapat: 2. Szablár Boróka – Benkő Eszter – Rácz Emma – Laboncz Naomi – Meleg Emma

II.kcs  fiú:  egyéni  1. Kovács Amadé
                             2. Grosu András
                             3. Szőcs Bálint
                             4. Szélpál Adorján
                 csapat  1. Kovács Amadé – Grosu András – Szőcs Bálint – Szélpál Adorján – Halmai Alex
II.kcs lány: egyéni  1. Szalai Szabina
                              2. Rauch Kitti
                              3. Gajdács Loretta
                  csapat  1. Szalai Szabina – Rauch Kitti - Gajdács Loretta – Gajdács Laura – Pozsgai Klaudia
                               2. Németh Zita – Helmeczi Barbara – Szekeres Vivien – Toki Jázmin – Komlósi Luca
                               4. Habik Csilla – Szécsi Borbála – Mohai Barbara – Kispéter Hédi – Domján Gyöngyvér

III.kcs lány egyéni:  2. Ábrahám Sára
                               3. Grosu Brigitta
                   csapat  2. Grosu Brigitta – Ábrahám Sára – Sánta Szabina – Rozsnyai Johanna – Vögeli-Farkas Lara – Ivanov Bernadett – Berta Luca
III. kcs fiú   egyéni   2. Szécsi András
                    csapat 2. Szécsi András – Barjaktár Noel - Czékus Flórián – Diószegi Álmos – Szögi Bence – Dudás Rajmund – Helmeczi Csaba – Sánta Botond
IV.kcs lány:   egyéni 1. Tóth Lea
                                4. Pál Klára
                    csapat: 1. Tóth Lea – Pál klára – Huczek Dorina – Pozsgai Noémi
IV. kcs  fiú:   egyéni  2. Fürtön szabolcs
                                3. Molnár rajmund
                     csapat 1. Fürtön – Molnár – Kalmár Tamás – Gárgyán Bence – Vecsernyés Gergő

Felkészítők: Szerencsiné Csamangó Jusztina, Martyin Lászlóné, Révész Gábor, Baranyi József

III_IVkcs.JPG IIkcs.JPGIIkcs fiu.JPG  IIkcs_Amade1_Andris2_Bálint3_Adorján4.JPGIIkcs_lany Csapat1_2.JPG  IIkcs_Szabina1_Kitti2_Loretta3.JPGIkcs.JPG  Ikcs fiuk.JPGIkcs_Boroka1.JPG  Ikcs_fiuCsapat2.JPGIkcs_lany.JPG  Ikcs_lany Csapat2.JPGIkcs_Soma2.JPG  ss_Andris.jpg ss_Lea-Klári.jpg  ss_Sára-Brigi.jpg ss_Szabolcs--Rajmund.jpg

 

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png

Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.  Részletes leírás