Mórahalmi Móra Ferenc Általános Iskola

           BEIRATKOZÁS
          04.28 - 05.15.
         Szándéknyilatkozat

Kötélugró Diákolimpia

A megye 21 iskolájából érkezett kötélugró Mórahalomra a 2019/20-as tanév Csongrád Megyei Kötélugró Diákolimpiájára a 2002-2011-ben születettek.
Az egyéni „B” kategóriában, és párosban 2, „A” kategóriában 3 versenyszámban kellett minél jobban teljesíteni, hiszen csak összetettben hirdetnek eredményt ezen a versenyen, az első hatot díjazzák, de csak az érmesek, azaz az első három helyezett juthat tovább az országos döntőbe.
A mórahalmi ugrókötelesek kiválóan versenyeztek, VI korcsoportban 41 indulónk volt, közülük 32-en álltak kint az eredményhirdetésen, 22-en jutottak az országos döntőbe, azaz érmesek lettek.
Eredményeink:
egyéniben: I. kcs. 2. Papp Jázmin
                             4. Szablár Boróka
                             6. Meleg Emma
                                 Joó Regina (7.)
II.B kcs. 2. Kispéter Hédi
             4. Rauch Kitti
             5. Márton Julianna
              6. Szekeres Vivien
                  Budai Eszter (7.), Pintér Dóra (9.), Bagi Fanni (11.), Joó Jázmin (12.)
                  Hajdú Nóra (13.), Gercsó Anna (15.)
II.A kcs.  1. Szalai Szabina és Szélpál Adorján
              2. Sólya Laura
III.A kcs. 1. Ábrahám Sára
              4. Szablár Luca
               5. Mityók Anna
IV.B kcs. 1. Patkó Nikolett
               2. Szabó Gréti
               3. Pál Klára
IV.A kcs. 4. Kertész Kata
V.B kcs. 1. Balogh Anna
              2. Makra Gabriella
VI.A kcs. 1. Tóth Bence

párosban:
I.kcs. 1. Papp Jázmin – Meleg Emma
II.kcs. 1. Kispéter Hédi – Rauch Kitti
          2. Bagi Fanni – Budai Eszter
          3. Szablár Boróka – Szekeres Vivien
          4. Pintér Dóra – Márton Julianna
          5. Szabó Luca – Vásárhelyi Csenge
          6. Hajdú Nóra – Gercsó Anna
III.kcs. 1. Szablár Luca – Sólya Laura
           3. Börcsök Leila – Vadász Fanni
           4. Joó Jázmin – Pál Melinda
IV.kcs. 1. Ábrahám Sára – Kertész Kata
           3. Szabó Gréti – Pál Klára

Az első három helyen végzett egyéni és páros versenyzők április 25-26-án Szentesen versengenek a megyék legjobbjaival az ”Országos Bajnok”-i címért, az érmekért, helyezésekért.

dett_01.jpg dett_02.jpgdett_03.jpg  dett_04.jpgdett_05.jpg  dett_06.jpgdett_07.jpg  dett_08.jpgdett_09.jpg  dett_10.jpgdett_11.jpg  dett_12.jpg

 

orokos_okoiskola_logo.png kip_logo.png hatartalanul_logo-768x702.jpg teis.png 5874.jpgoldalsav__logo__vodafone_digitalis_iskola.jpg keve.png mat.png FTH_jelveny.png  digitalis temahet-2018.png

Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.  Részletes leírás