kezdo

Valid XHTML 1.0 Transitional

Móra Ferenc ÁMK - Hireink
Nyári ügyelet

Tisztelt Szülők! Kedves Gyerekek!

Az iskola irodája a nyári szünetben (július 1.- augisztus 20. között) csak ügyeletet tart az alábbi időpontokban és intézményvezetéssel:

2014. 07. 03. - Kazi Mária, Porkolábné Papp Zsuzsanna, Szűcs Katalin
2014. 07. 09. - Szűcs Katalin
2014. 07. 16. - Szűcs Katalin
2014. 07. 23. - Porkolábné Papp Zsuzsanna
2014. 07. 30. - Porkolábné Papp Zsuzsanna
2014. 08. 06. - Kazi Mária
2014. 08. 13. - Kazi Mária

Megértésüket köszönjük!

Érettségizők
Sikeres érettségi vizsgát tettek középiskolás tanulóink.

Tanévzáró

Tanévzáró szentmise

Szerenád
A 8. évfolyamosok szerenáddal búcsúztak tanáraiktól.

Maccabi kupa

Szép mórahalmi tájfutó sikerek születtek a 3 napos Homokháti Maccabi kupán.

Az összetett versenyt F12D kategóriában Zagyva Zalán nyerte, 3. lett  Apró Máté. F12C-ben pedig Gárgyán Dániel győzött az igen rangos mezőnyben. N14C-ben Gubicz Kata ezüstérmet nyert. A versenyző gyerekek szülei is remekeltek, hiszen Mihály Gyöngyi 1., Zagyváné Dósa -Rácz Szilvia 3. lett a kategóriájában. A Mórahalmon megrendezett éjszakai versenyen nagy  meglepetésre  a 18 éves lányok között Apró Vivien győzött, aki az összetett versenyben 4. helyezést ért el.

Egy héttel korábban Pirtón a megyei középtávú bajnokságon győzött Zagyva Rebeka, ezüstérmes lett Gubicz Kata és Zagyva Zalán, bronzérmes Talmácsi Bori és Gárgyán Dániel.

Ballagás 2014

Elbúcsúztak a nyolcadikosok

Gyógymasszőr szakmai vizsga

17 végzős tanulónk vehette ma át a gyógymasszőr szakmai bizonyítványát. Két napon át elméleti és gyakorlati modulokból kellett számot adniuk a megszerzett tudásról. Kívánjuk, hogy álmaiknak megfelelően alkalmazni tudják ismereteiket!

Esélyegyenlőségi nap

A Mozgáskorlátozottak Csongrád Megyei Egyesülete és a Mórahalmi csoport szervezésében az alsós tanulóink bepillanthattak a fogyatékkal élő emberek életébe. Többek között kerekes székkel ügyességi feladatokat oldottak meg.

<< Első < Előző 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Következő > Utolsó >>

1. oldal / 12