logo-1055837458.png

A 25 éves iskola záró koncertje

Május 12-én került sor iskolánk ünnepségsorozatának záró koncertjére

melyen a fúvószenekar egy „Magyar-est”-tel kedveskedett a közönségnek.
Az eseményre meghívtuk Nógrádi Zoltán polgármester urat, Plesovszkiné Ujfaluczki Judit tankerületi igazgatót, a volt és jelenlegi kollégákat, tanulóinkat és minden kedves érdeklődő vendéget.

A teltházas koncert elején a polgármester úr és a tankerületi igazgató asszony is kiemelte a zeneoktatás jótékony hatását a település életében. Külön figyelmet fordítva a tehetséggondozásra, a zene, tánc, képzőművészet összhangban tartására. Mindkét köszöntőben elhangzott a 25 év méltatása és a továbbfolytatás fontossága.

A koncerten ismert dallamokat hallhattunk a zenekar előadásában, a tőlük megszokott felkészültséggel és lendülettel. Egy kisfilm keretein belül pedig felidézhettük az elmúlt évek kedves emlékeit. A zenekart az este folyamán Vastag István intézményvezető dirigálta.
A színvonalas esemény zárásaként minden résztvevőt megvendégeltünk, egy kötetlen beszélgetésre invitáltunk.
Ezúton is köszönet mindenkinek, aki támogatta működésünket!
Bízunk a következő 25 év hasonló eredményességében!

 

 

Farkas Jácinta

Mórahalmi Tükörkép 2017. június

Weboldalainkon cookie-kat (sütiket) használunk, hogy személyre szóló szolgáltatást nyújthassunk látogatóink részére.  Részletes leírás